Chovatelská stanice Color Jewel


Vítejte na stránkách chovatelské stanice Color Jewel

Štěňata chovatelské stanice Color Jewel
Aktualizováno dne:
Chovatelsk stanice Color Jewel 2.6.2024
JAPO a FalbalaRodinné foto


8. - 19. 6. 2008 - U Jadranu

    Ve dnech od 8.6.2008 do 19.6.2008 se naše smečka společně s Jičiněveskou partou opět vydala na dlouhou cestu k Jadranskému moři. Již podruhé jsme zamířili na ostrov Murter, do rybářské vesničky Jezera.
    Pejskové ve složení Erik, Diana, Ruby, Lotka, Punťa a Hudla a jejich páníčkové Jana P., Jana M.st., Jana M. ml., Helča alias Heduš 1., Zdeňka alias Heduš 2. a Honza si užili krásného počasí, koupání v moři i plavby na rybářské lodi kapitána Kokolce.
    Během pobytu v Chorvatsku si pejskové a paničky Jana, Jana a Helena „odskočili“ do slovinské Portorož, kde se ve dnech 14.6. a 15.6. konaly dvě mezinárodní výstavy. A nevrátili se s prázdnou. Erik v sobotu obdržel v pracovní třídě ocenění výborný 2, Res. CAC a Diana rovněž v pracovní třídě obdržela ocenění výborná 1, CAC, CACIB a obdržela nominaci na CRUFTS 2009 do Birminghamu. Rozhodčím byl pan Frank Kane, VB. V neděli Diana opět získala v pracovní třídě výbornou 1, CAC. Rozhodčím byl Miroslav Zidar, Slov.


Jedeme na dovolenouCesta do ChorvatskaSprávná šestkaHlavní stanRelaxaceRelaxace podruhéRelaxace potřetíWelcome to CroatiaErik rybářemSpokojený ErikJdeme do casinaNa plážiErikDiankaDiana a PunťaNa JezerechKapitán KokolecKapitán Kokolec podruhéŽe by nový Titanic...V zátoceZápad slunce na MurteruRozloučení s ostrovem
Zpět


Erik z Ožináku
Seznam výstav:


Chovatelská stanice Color Jewel
Vezmete-li k sobě vyhladovělého psa a uděláte z něj zvíře kypící zdravím, nekousne vás; to je zásadní rozdíl mezi psem a člověkem.
Mark Twain