Bíglí nebe


Bíglí nebe

Meryl    

    

    

Aktualizováno dne:
JAPO a FalbalaBíglí nebe              Diana of Volcano Cotopaxi - 2.7.2005 - 16.7.2021

ChČR, ChSR, KlChČR, KlChSR, VtCh ČR, VtChSR, Evropský vítěz veteránů, 2BIG, 3BIG. CACIB, Res.CACIB, nominace na CRAFT, CAJC, BZH 1.cena, Res. CACIT, canisterapeutický pes, Železný bígl. ODEŠLA KRÁLOVNA! Dianko, bylo nám ctí, šestnáct let Tě doprovázet Tvým životem. Děkuji.
              Ch. Erik z Ožínáku - 28.4.2003 - 13.3.2020

JchČR, CHČR, vt.CHČR, vt.CHSR, BOB, 1vt.BIG, BZH 1.cena, canisterapeutický pes, ZZOP, táta 16 dětí, dvojnásobný Železný bígl. Byl to "PAN PES" a velký frajer až do posledního dne svého dlouhého psího života. Byl to můj první bígl a věrný kamarád. Naučil mě trpělivosti a klidu, vždyť naučit pana drsňáka, že paní má pravdu a ne on, bylo někdy hodně náročné. Ale také mě naučil shovívavosti, toleranci. Za svoji smečku a hlavně parťačku Dianku by dýchal a chránil je po celý život. 12 let pomáhal v rámci canisterapie klukům ve výchovném ústavu a navštěvoval děti v mateřských školkách. Celý svůj skoro 17letý život byl v dobré kondici a měl pevné zdraví. Jen zrak a sluch mu, jak stárnul, přestávaly sloužit. Dočkal se i slíbené velké zahrady v novém domově Pod Bílým kamenem v Hranicích. Bohužel si ji užíval jen týden. Během několika dnů mu přestaly nohy sloužit a ten poslední den už musel být nosený v náručí. Zlatíčko, mám tě moc a moc ráda, budeš mi chybět a stále na tebe budu vzpomínat. Odpočívej v pokoji pod bílým kamenem na té naší zahradě a za duhovým mostem pozdravuj Falbalku.
              Adore Falbala Color Jewel - 24.4.2009 - 2.8.2018

Pozdravuj za duhovým mostem všechny kamarády, Byla jsi má první odchovaná fenečka. Byla jsi tou nejlepší mámou 16 dětí. Byla jsi super parťačka do nepohody. Dnes jsem pro tebe musela udělat to nejtěžší rozhodnutí. Odpočívej na tom našem kopečku v klidu a pokoji. Děkuji ti za krásných devět a půl roku, co jsme spolu prožily.